رزومه

 برخی از پروژه های انجام شده  توسط شرکت سپاهان الکترونیک :

1287

طراحی و اجرای سایتهای BTS در پروژه GC-NOKIA دراستان های اصفهان و کهکیلویه و بویراحمد

دراین پروژه عملیات Civil Work و TI ، نصب دکل ها و تجهیزات BTS ، power  و اخذ انشعاب برق سه فازجهت ۳۰ سایت طبق برنامه ریزی انجام گردید. همچنین یکی از مهندسین این شرکت جهت طی دوره های آموزشی شرکت پارس ایراتل به تهران اعزام گردید.(پروژه ها از طریق شرکت های فراموج و کاوش کام آسیا)

نصب و راه اندازی ایستگاههای BTS شهری و جاده ای

در پروژه GC – SIEMENS در استان اصفهان

در این پروژه تا کنون با دریافت اطلاعات پایه از مشخصات شبکه ، اجرا ی ۴۰ سایت ، از مرحله مکان یابی؛اجرای فونداسیون ،نصب دکل و کانکس،نصب فنس،نصب تجهیزات BTS ، POWER ،  آنتن ، نصب تجهیزات مایکروویو و راه اندازی تا آزمایش و تحویل و اتصال به شبکه موبایل استان ، بر عهده کارشناسان این شرکت قرار داشت که به خوبی اقدام و جلوتر از زمان بندی اعلامی انجام شد .

اجرای عملیات نصب تجهیزات WLL-GSM   در سطح استان اصفهان

 در این قراردادها ، کلیه مراحل اجرائی شامل تسطیح و محوطه سازی ، فونداسیون دکل، کانکس و فنس؛ نصب تجهیزات INDOOR ساخت شرکت ZTE  به همراه اجرای فیدر و آنتن و گراند در بیش از ۱۰۰ سایت در سطح استان اصفهان انجام گرفت که هم اکنون در حال بهره برداری است.همچنین همکاری در اجرای MSC  در مرکز شهید خرازی از جمله وظایف این شرکت بوده است.( پروژه ها با واسطه دو شرکت صنایع قطعات ایران و نیز ایجاد ارتباط بین الملل)

 اجرای گراند و اصلاحیه گراند در مراکز توابع استان اصفهان

در این پروژه اجرای عملیات گراندینگ تا رسیدن به اهم مطلوب در برخی سایتهای مناطق سنگی در ۱۰ مرکز از توابع شرکت مخابرات استان اصفهان به عهده این شرکت قرار گرفت که کلیه عملیات اجرائی این پروژه نیز به اتمام رسیده است.

اجرای عملیات BTS  و فیدر وآنتن در سطح استان اصفهان

در قراردادهای متعدد که از طریق مناقصه به این شرکت واگذار گردیده است، اجرای عملیات نصب BTS  و فیدر و آنتن به همراه فنس و سایه بان برای شرکت ارتباطات سیار در ۱۴۰ سایت  موبایل در باندهای ۹۰۰ و ۱۸۰۰ در سطح استان به انجام رسیده است.

اجرای عملیات نصب سایتهای ایرانسل در شهر اصفهان

 در این پروژه اجرای مراحلCivil  در ۱۰ سایت موبایل ایرانسل در شهرهای اصفهان و خمینی شهر به عهده این  شرکت قرار داشت که در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به انجام رسید.

اجرای عملیات نصب سایتهای BTS نسل سوم رایتل در سطح استان اصفهان

 در این پروژه تا کنون اجرای عملیات نصب ۲۰ سایت موبایل رایتل در شهرهای اصفهان ، کاشان، نجف آباد و لنجان شروع شده و در حال انجام است.

 مشارکت در عملیات نصب کافوهای نوری ( DLC) در استان اصفهان 

دراین پروژه انجام کلیه مراحل نصب تعداد ۶۵ دستگاه ONUهای ساخت شرکت ZTE بر عهده این شرکت قرار داشت که با موفقیت به اتمام رسید.

  اجرای عملیات نصب تجهیزات نیروی ۴۸V در سطح استان

 در این پروژه، اجرای کلیه مراحل نصب تجهیزات نیرو در شش مرکز مخابراتی، برای شرکت مخابرات استان اصفهان به اتمام رسید.

اجرای عملیات کابل ریزی E1 و سیستم آلارم MSC مرکز شهید خرازی

جهت این پروژه در مرکز شهید خرازی اصفهان به عنوان مرکز مانیتورینگ و کنترل مرکزی شبکه بیسیم روستائی در استان اصفهان ، اجرای عملیات کابلریزی گسترده Coaxial و کابلریزی سیستم Alarm Panel این مرکز به طور جداگانه انجام پذیرفت.

پروژه اجرای  فیبر نوری بین دو فاز ۱ و ۲ دانشگاه پیام نور

این پروژه شامل تهیه و نصب تجهیزات و اجرای عملیات کانالسازی و کابل کشی حد فاصل دو شبکه LAN مابین دو فاز ۱ و ۲ دانشگاه پیام نور نجف آباد به همراه FUSION و انجام تستهای ارتباط بود که با موفقیت انجام شد.

همکاری در اجرای ۲۲ پروژه پژوهشی الکترونیکی و مخابراتی

این شرکت تا کنون، در زمینه طراحی و انجام ۲۲  پروژه موفق نوآورانه و فن آورانه پژوهشی پیشرفته دفاعی در زمینه های الکترونیک و مخابرات همکاری داشته است.

اجرای عملیات فونداسیون زورخانه امام علی (ع) مجموعه ورزشی آزادی

در این قرارداد، کلیه عملیات دوربین گذاری ، آرماتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی زورخانه امام علی (ع) مجموعه ورزشی آزادی شهرستان نجف آباد، به سفارش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، توسط این شرکت انچام گرفت.

نگهداری تاسیسات  در دوازده مرکز از توابع اداره مخابرات

در این قرارداد، نگهداری تاسیسات ساختمانی، الکتریکی، سرمایشی و گرمایشی در دوازده مرکز از توابع اداره مخابرات شهرستان نجف آباد بر عهده این شرکت قرار دارد.

نصب سیستمهای اعلام سرقت سایتهای موبایل

در این پروژه، به سفارش مدیریت شرکت ارتباطات سیار استان اصفهان، سیستم ضد سرقت سایتهای تلفن همراه در تعدادی از سایتهای جاده ای در حال نصب و بهره برداری است.

مشتریان

برخی مشتریان مصرف کننده محصولات شرکت سپاهان الکترونیک :

هم اکنون محصولات این شرکت، توسط ارگانها و شرکتهای بسیاری در حال استفاده است. به جز ارگانهای نظامی؛ مراکز زیر، از جمله استفاده کنندگان از محصولات و خدمات این شرکت بوده اند:

شرکت مخابرات استان اصفهان، شرکت ارتباطات سیار استان اصفهان، شرکت ارتباط کار، شرکت بهین رز، شرکت ایجاد ارتباط بین الملل، شرکت پرمند، دانشگاه پیام نور نجف آباد، شرکت MTCE، شرکت پژواک گستر سپاهان، شرکت آروین صنعت، شرکت رایان ارتباط، شرکت آموزش رباتیک سهند، شرکت آفرینش نوین، شرکت آتی الکترونیک، شرکت کامپیوتر گستر، گروه مخابرات و الکترونیک میثاق تهران، شرکت فهیم مشاور تهران، اداره امور ورزش و جوانان استان اصفهان،  شرکت نسیم ارتباط مهر، شرکت فراسو گستر، شهرداری نجف آباد و …

________________________________________________________________________________________

جهت مرور آخرین بروز رسانیها، به وبسایت شرکت سپاهان الکترونیک مراجعه فرمائید:

www.sepahanelectronic.com